برنج ایرانی ١٤

برنج ایرانی،تخصص ماست.

وقتی می‌خواهیم محصولی را خریداری کنیم که در آن سررشته نداریم ،سوالات زیادی ذهنمان را درگیر می کند و کار خرید را برایمان دشوار.
به عقیده ما این مشکل به علت ضعیف بودن برندینگ و تخصصی نبودن کارها در ایران است. به این معنا که مجموعه هایی وجود دارند که همزمان در چند حوزه فعال هستند.
این مجموعه با برند ثبت شده ١٤ ، به طور تخصصی فعالیت خود را متمرکز بر برنج ایرانی قرار داده و عقیده ما بر این است که برنج ایرانی یکی از محصولاتی است که تخصص و تجربه در آن حرف اول را می‌زند.
به این معنا که باید بدانیم کدام بذر در کدام منطقه محصول بهتری می دهد وکدام یک از کشاورزان این مناطق با رعایت اصول کشاورزی و سلامت کاری محصول بهتری برداشت می‌کنند. و تازه از اینجا به بعد پروسه تبدیل برنج از شالی به برنج سفید آغاز می شود که مراحل این پروسه نیاز به متخصصان خبره دارد.


ما در این مجموعه با توجه به فعالیت طی سالهای متمادی و بر اساس تجربه و تخصص، اطمینان می دهیم که بهترین های برنج ایرانی را در اختیار دوستان قرار دهیم.
لازم به ذکر است که تمامی نرخ های فروشگاه اینترنتی برنج ایرانی ١٤ بر اساس نرخ های فروشگاه فیزیکی این مجموعه واقع در بازار مولوی تهران است.

برنج ایرانی ۱٤


مجموعه برنج ایرانی۱٤ ، با بهره گیری از دهها سال تجربه در زمینه مواد غذایی، تمرکز کار خویش را بر محصول استراتژیک برنج قرار داده و سعی وافر دارد تا این محصول غذایی مهم را به نحو شایسته تهیه و در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار دهد.
ورود/عضویت
سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.