ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی برنج ایرانی ١٤، از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین استفاده از سایت است، لطفاً آن را به دقت مطالعه فرمایید:

اطلاعات شخصی

اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام به شرح زیر است: بمنظور احراز هویت : نام و نام خانوادگی جهت برقراری تماس(در صورت نیاز جهت هماهنگی بیشتر) : شماره تلفن ثابت یا همراه و در صورت تمایل ایمیل بمنظور ارسال سریع و بموقع : آدرس دقیق و کد پستی برای خریدهای پستی کاربران هنگام خرید از وبسایت می بایست اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی نظیر ارسال به آدرس نادرست و ....که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده ی مشتری خواهد بود.
اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود احراز هویت و اطمینان از صحت ثبت سفارش ارسال و تحویل فوری و دقیق سفارش مشتری در کمترین زمان ممکن بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه در صورت تمایل مشتری بهبود کیفیت حدمات ارائه شده به مشتریان گرامی
فروشگاه برنج ایرانی ١٤ متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد. اطلاعات شخصی شما هرگز در اختیار فردی خارج از مسئولین مرتبط ارسال سفارش های سایت اونت ایران قرار نخواهد گرفت و همچنین بدون اجازه ی شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

ایجاب سفارش و قرارداد فروش

کاربر پس از مشاهده، بررسی و مقایسه کالاهای عرضه شده در فروشگاه و گزینش کالای مورد نظر خود، اقدام به سفارش‌گذاری می‌نماید.
کاربر پس از دریافت پیش‌فاکتور، با انتخاب روش پرداخت، روش ارسال و تایید نهایی سفارش و متعاقب آن پرداخت مبلغ پیش‌فاکتور سفارش خود را نهایی می‌کند. نهایی کردن سفارش به منزله پذیرش ایجاب انجام معامله فروش می‌باشد.قابل ذکر است پرداخت در محل،تنها در تهران و با هماهنگی قبلی مشتری امکان پذیر می باشد.
ارسال کالا تا یک روز بعد از نهایی کردن سفارش و با هماهنگی قبلی انجام میگیرد. درصورتيكه محل تحويل سفارش داخل شهر تهران باشد، ارسال کالا تا یک روز بعد از نهایی کردن سفارش و یا هماهنگی قبلی انجام میگیرد. درصورتيكه محل تحويل سفارش، خارج از شهر تهران باشد، بسته به مسافت و شركت حمل كننده، تحويل كالا بين 2 تا 3 روز به طول مي انجامد. هزینه حمل ونقل در تهران و شهرستان:رایگان هزینه حمل ونقل برای سفارشات شهرستان تا باربری تهران می باشد.

حقوق فروشگاه برنج ایرانی ١٤

ممکن است فروشگاه سرویس های خود را بنا به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. (همچون تغییر درگاه پرداخت بانکی سایت به بانک با خدمات بهتر یا استفاده از سیستم های حمل و نقل نوین جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به مشتریان عزیز )

 

 

ورود/عضویت
سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.